Güncel

Haberler

Duyurular


 


Haberler

Bisiklet Yarışması

Kağıthane Belediyemiz Her yıl geleneksel olarak yaz etkinlikleri kapsamında düzenlenen ödüllü bisiklet yarışması, bu yıl Hasbahçe caddesinde gerçekleştirildi.

Startı Kağıthane Belediye Başkanımız Sayın Fazlı KILIÇ, Kağıthane İlçe Kaymakamı Sayın Ahmet NARİNOĞLU ve Ak Parti İlçe Başkanı Sayın Sami İLHAN ve Garnizon Komutanı Sayın Kemal BAŞAK tarafından verilen yarışmaya ilgi büyüktü.

İlçemizdeki ilk öğretim okulları öğrencileri arasında gerçekleştirilen yarışma küçük teker, orta teker ve büyük teker kategorilerinde yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilen ve Hasbahçe futbol sahasında gerçekleştirilen 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı törenleri ise görkemli gösterilere sahne oldu.

Bisiklet yarışmasında dereceye giren öğrencilere kupaları ve birinci gelenlere bisikletleri ise 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı törenlerinde Belediye Başkanımız, Kağıthane Kaymakamı, Garnizon komutanı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü tarafından verildi.

Kağıthane Belediyesi Sadabad Yaz Etkinlikleri Bisiklet Yarışması küçük teker, orta teker ve büyük teker kategorilerinde dereceye giren öğrenciler ise şöyle oluştu.

Büyük Teker Erkek Orta Teker Erkek Küçük Teker Erkek
1.Nebi CEYLAN
2.Ersin ÖNER
3.Sedat AYDIN
1.Furkan ERTÜRK
2.Caner ÇAKMAK
3.Furkan SARICI
1.Abdullah Furkan KOYUŞEYİL
2.Burak Bora KOYUYEŞİL
3.Batuhan AKGÜL
Büyük Teker Kız Orta Teker Kız Küçük Teker Kız
1.Sümeyye KAHRIMAN
2.Melike ÖZDEMİR
3.Sümeyye ŞENOĞLU
1.Şerife KESKE
2.Sümeyye İBRAHİMOĞLU
3.Hamide ÖZDEMİR
1.Yağmur BÜYÜKHAN
2.Merve YAVUZ
3.İrem İlayda PALABIYIK