Güncel

Haberler

Duyurular


 


Haberler

Uçurtma Yarışması

Yaz etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen ve Kağıthane semalarını uçurtma ile dolduran, büyüklü küçüklü bütün Kağıthaneliyi bir araya toplayan uçurtma şenliği Sadabatta yapıldı.

Yarışmaya Başta Belediye Başkanımız sayın Fazlı KILIÇ olmak üzere Belediye Başkanımızın eşi sayın Fatma KILIÇ, Ak Parti İlçe Başkanı sayın Sami İLHAN, Belediye Başkan Yardımcısı sayın Mevlüt ÖZTEKİN, sayın M. Oğuz TOKTEKİN, sayın Kemal ÇAVUŞ ve çok sayıda Kağıthaneli katıldı.

Ak Parti İlçe Başkanı sayın Sami İLHAN yapmış olduğu kısa konuşmada bu etkinlikleri gerçekleştiren Belediye Başkanımız sayın Fazlı KILIÇ'a teşekkürlerini sundu.

Belediye Başkanımız sayın Fazlı KILIÇ ise baharın gelmesiyle birlikte beş yüz dönümlük bir araziyi hep birlikte değerlendirmenin ve bir arada olmanın vermiş olduğu mutluluğu yaşadıklarını belirtti. 6 mayıs hıdırellez şenliği ile start alan yaz etkinliklerinin bisiklet yarışması, okçuluk yarışması, cirit ve yağlı güreş müsabakaları ile devam edeceğini belirten sayın KILIÇ, bütün Kağıthaneli ve İstanbulluyu yaz etkinliklere davet etti.

Uçurtma yarışmasına katılan tüm çocuklara uçurtma dağıtan Belediye Başkanımız sayın Fazlı KILIÇ, katılımlarından dolayı bütün Kağıthanelilere ve emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu.

Sunuculuğunu Burak SEZEN'in yaptığı uçurtma şenliği programı çeşitli animasyon ve ilizyon gösterileri ile devam etti.
En güzel uçurtma, en büyük uçurtma ve en yüksek uçurtma kategorilerinde kıyasıya yarışan ve dereceye giren çocuklara ödüllerini ise Ak Parti İlçe Başkanımız sayın Sami İLHAN, Belediye Başkanımız sayın Fazlı KILIÇ ve Belediye Başkan Yardımcılarımız sayın Mevlüt ÖZTEKİN ile Kemal ÇAVUŞ verdi.

Uçurtma yarışmasında en güzel uçurtma, en büyük uçurtma, en yüksek uçurtma kategorilerinde dereceye giren ve birincilere bisiklet hediye edilen çocuklar ise şöyle oluştu.
En yüksek uçurtma En büyük uçurtma En güzel uçurtma
1.Oğuz GÖKER
2.Ahmet KOÇ
3.Burak DOYDUK
1.Samet ALTINTAŞ
2.Rıdvan ÖZKAN
3.Uğur DEDE
1.Abdullah ÜNSAL
2.Onur DEDE
3.Muhammed Yusuf KAYA